HAKKIMIZDA

Yönetim Kurulu

Mustafa İlbak – Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa İlbak profesyonel yaşamına reklam sektöründe yönetici olarak başlamıştır.

İki ayrı şirkette devam eden kariyerini takiben, Kentvizyon Açıkhava Reklamcılığı A.Ş.'yi kuran Mustafa İlbak, 1998 yılında uluslararası açıkhava reklamcılığının lider şirketlerinden Ströer Grubu ile ortaklığa girerek Ströer Kentvizyon'u hayata geçirmiştir.

Bu ortaklığı takiben Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanan İlbak; 2010 yılında faaliyetlerini çeşitli alanlarda sürdüren İlbak şirket ve iştiraklarini tek grup altında biraraya getirerek, kardeşi Murat İlbak ile beraber İlbak Holding'i kurmuş ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlenmiştir.

Halen İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa İlbak, aynı zamanda Portline Medya Pazarlama, Outbox Medya Pazarlama, People Initiative, United People, Büyük Baskı Merkezi, Acacia Maden, Ilan Marble, Fokus İnşaat ve Turizm gibi çeşitli İlbak şirketlerinde de yönetim kurulunda görev almaktadır.


Murat İlbak – Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Murat İlbak, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmiş ve Ströer Group'ta iş hayatına atılmıştır. 2000 yılında Ströer Kentvizyon'da Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan İlbak, 2006 yılında şirketin CEO'luğunu üstlenmiş ve Mustafa İlbak'ı takiben Ströer Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanmıştır.

2016 tarihine kadar eş zamanlı olarak Ströer Yönetim Kurulu Başkanı görevini de devam ettiren İlbak, aynı zamanda İlbak Holding'in de Yönetim Kurulu Başkan Vekili'dir.

Portline Medya Pazarlama, Outbox Medya Pazarlama, People Initiative, United People, Büyük Baskı Merkezi, Acacia Maden, Ilan Marble, Fokus İnşaat ve Turizm gibi farklı İlbak şirketlerinde de yönetim kurulunda yer almaktadır.

Hazal İlbak – Yönetim Kurulu Üyesi

Hazal İlbak, 2014 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi ve İlbak Holding'de iş hayatına atıldı. 2014 – 2017 yılları arasında holding bünyesindeki çeşitli departmanlarda yönetici olarak çalıştı. 2017 Mart ayı itibarıyla Pazarlama, Stratejik Planlama & Kurumsal Gelişim, Turizm ve Holding Sosyal Sorumluluk Projeleri'nden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi görevini devam ettirmektedir.


Eyüp Batal – Yönetim Kurulu Üyesi

Eyüp Batal, yüksek öğrenimini İstanbul Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu'nda başladığı kariyerini, 2007 yılında Büyük Baskı Merkezi Genel Müdürü olarak sürdürmüştür. 2011 - 2017 yılları arasında İlbak Holding Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmış; 2017 yılından bugüne İlbak Holding Hukuk, İnşaat Grubu ve Maden Grubu şirketlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir.


Ayşe Şeker – Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşe Şeker, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi MBA mezunu olup, çalışma hayatına 1998 yılında Turkcell'de başlamıştır. 1999 - 2004 yılları arasında, Turkcell Global-Bilgi'de İnsan Kaynakları Departmanı'nın çeşitli fonksiyonlarında görev aldıktan sonra, 2004 - 2006 yıllarında Art Grup'ta İnsan Kaynakları Müdürü olarak kariyerine devam etmiş; 2006 - 2010 yıllarında GNC İnsan Kaynakları Direktörü görevini yürütmüştür. 2010 yılında İlbak Holding'e İnsan Kaynakları Direktörü olarak katılan Ayşe Şeker, 2015 yılından itibaren İnsan Kaynakları, İş Sağlığı & Güvenliği ve İdari İşler departmanlarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.


Selçuk Salman – Yönetim Kurulu Üyesi

Selçuk Salman, lisans ve yüksek lisans öğrenimini ABD'nin Cleveland şehrinde Baldwin Wallace College'da tamamlamıştır. 13 sene boyunca General Electric'te çeşitli görevlerde bulunmuş; en son Güney Doğu Avrupa Mali İşler'den Sorumlu Müdür görevini yürütmüştür. 2008 - 2011 yılları arasında Ströer'de CFO pozisyonunda çalışmıştır. 2011 yılından itibaren ise İlbak Holding'de Mali İşler ve Satınalma Departmanlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlenmektedir.


Euro.Message madebycat