İlbak'ta Hayat

Dilek Medeni – Satış Direktörü

9 yıldır İLBAK'lıyım. İLBAK'ın kurumsallaşma sürecinde kuruluş aşamalarına şahit olduğum şirketler olması sebebiyle İLBAK benim için sadece bir işyeri değil, bir aile. Proje Sorumlusu olarak başlayıp, Satış Müdürü ve Direktörü olarak kariyerimde ilerlerken aslında hem şirketlerimizle hem de ekip arkadaşlarımızla hep birlikte büyüdüğümüz bir yapı içerisinde çalışıyoruz. İşi keyifli hale getiren kişilerdir ve keyifle yapılan işlerde başarı kaçınılmazdır ki İLBAK bunu bize yaşattırıyor.

Cenk Üretencan – Maden Fabrika Direktörü

3 yıldır İLBAK'lıyım. İLBAK deyince hissetiklerim kurumsal, vizyon sahibi, yenilikçi kelimeleri. İLBAK birbiriyle empati kurabilen koskoca bir aile. Kendi branşım ile ilgili büyük bir madencilik projesinin en başından beri yürütülmesiyle alakalı, bütün teknik ve idari süreçlerin yönetimi konusunda büyük bir denetim kazandım ve kazanmaya devam ediyorum. Bundan sonra ise İLBAK'ın yönetim süreçleri üzerine büyük projeler gerçekleştirmek arzusu, beni açıkçası çok heyecanlandırıyor.

S.Selin Saraç– Kıdemli Avukat

5 yıldır İlbaklıyım. Çok çalışan, her geçen yıl daha da büyüyüp güçlenen ve insana olan saygısını her daim hissettiren bu büyük ailenin parçası olmak bizler için büyük bir şans. Yıllardır hukuk gibi zor ve meşakkatli bir alanda dahi işimi keyifle yapabildiğim için ben kendimi ayrıca şanslı hissediyorum. Holding bünyesindeki şirketlerin büyüme süreçlerine en yakından tanıklık edenlerden biri olarak, çok çalışarak, iyi niyetle ve güleryüzle devam eden çalışmalarımızın bizi çok daha güzel yerlere taşıyacağına inanıyorum.

Euro.Message madebycat