Baskı Hizmetleri

Kaliteli malzemeler, uzman üretim, satış ve uygulama ekipleri İlbak'ın baskı sektöründeki başarısının sırları olarak özetlenebilir.

BASKI SEKTÖRÜNÜN DÜNÜ VE YARINI

Küresel baskı sanayii, 2014'ten bu yana büyüme eğiliminde ve bu büyümenin 2018'de varacağı değer 980 milyar dolar olarak ön görülüyor.

Ülkemizde baskı hizmetleri Avrupa ülkeleri ile yarışabilir duruma gelmiştir. Bu başarının kaynağı sektördeki teknolojik altyapı, makine parkuru ve kalifiye insan kaynağıdır.

SEKTÖRDE İLBAK HOLDİNG

Açık hava reklamcılığında oyun kurucu olan İlbak, onun ayrılmaz bir parçası olan baskı sektörüne de BBM ile giriş yaptı. Açık hava mecrasının ayrılmaz bir parçası olan baskı hizmeti ile firmalara nitelikli, kaliteli ve amaca uygun malzemeler sağlama konusunda da tamamlayıcı rol oynamaya başladı.

Büyük Baskı Merkezi'nde yer alan tüm başarı faktörleri, markanıza açık hava kampanyalarında olduğu kadar; iç mekan uygulamaları, butik matbaa çözümleri ve araç giydirme benzeri dijital uygulamalarıyla, reklam mesajınızın hedefine her yoldan ulaşmasında en büyük desteği sağlar.

SEKTÖRDEKİ İLBAK ŞİRKETLERİ

Euro.Message madebycat