Gayrimenkul Geliştirme

İlbak Holding, yer aldığı her sektörde olduğu gibi gayrimenkul geliştirme alanında da iddialı!

TÜRKİYE'DE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Nüfus artışından büyük şehirlere olan göçün artmasına, kentsel dönüşüm projelerinden şehirleşme planları içerisindeki çevre düzenlemelerine kadar birçok etken ile hızla büyüyen bir sektör haline gelen gayrimenkul geliştirme, 2015 yılında yaklaşık olarak %20'lik büyüme göstermiştir. Hızlı büyüme oranının ortaya çıkardığı talebi karşılamak için hızlı yapılanmayla birlikte rekabet, kalite, satış sonrası hizmetlerin de büyük farklar yaratabildiği bir sektör haline gelmiştir.

SEKTÖRDE İLBAK HOLDİNG

Ana faaliyet alanlarının ihtiyaçları doğrultusunda gerek duyulan tesisleri geliştirmede edindiği tecrübe, birikim ve donanım ile gayrimenkul geliştirme iş kolunu yeniden yapılandıran İlbak Holding, yer aldığı her sektörde olduğu gibi bu alanda da iddialıdır.

Ayrıca arsa tedariğini, proje yönetimini ve inşaat aşamasını kendi bünyesinde yürüttüğü yeni konut projelerini de hayata geçirmeyi planlamaktadır.

GELECEK PLANLARI

İlbak Holding Turizm Grubu'nun 66 ülkedeki 7.380 otel ve 631.800 oda kapasitesi olan Wyndham Hotels Group ile hayata geçirmeyi planladığı "Super 8 Otel Projesi" kapsamında, İlbak Yapı önümüzdeki 10 yıl içinde Türkiye'de 20 otel inşaa etmeyi hedeflemektedir. Kalite ve rahatlığı ekonomi ile birleştiren Super 8'ler, 18-20 m2'lik odalarıyla iş hayatının tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatla karşılamaktadır.

Ayrıca İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de farklı gayrimenkul projelerini araştıran İlbak Yapı sektörün güvenilir firmaları arasında yer almaktadır.

SEKTÖRDEKİ İLBAK ŞİRKETLERİ

Euro.Message madebycat