İlan Marble

Global yaklaşımı ilke edinerek, yüksek kalitede hizmet veren çevreye duyarlı bir şirket olmak.

Ilan Marble, 2011 yılında kurulmuş, parlak bir gelecek yaratmak için uzun vadeli, samimi ve işbirlikçi ilişkiler oluşturmada yüksek kaliteli kaynaklar, global yaklaşım ve standartlaştırılmış hizmet ile mermer blok üretiminde uzmanlaşmış entegre bir ham madde sağlayıcısıdır. Konya ili, Beyşehir ilçesinde şubesi bulunan Ilan Marble, alt yapı ve izin çalışmaları tamamlanmış, 2014 yılı Nisan ayından itibaren Beyşehir Bölgesi'nde 3. mermer ocağını da açarak üretim faaliyetlerine başlanmıştır.

Doğanın Eşsiz Hediyesi…ı

Seçkin bir kadro ile mevcut son üretim teknolojisi ve ekipmanları kullanarak, çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak hedefiyle yola çıkan Ilan Marble, kendi sahalarından mermer blok üretim ve ihracatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yakın zamanda mevcut ocak sayısını, üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırarak plaka ve ebatlı ürün üretmeyi ve iç ve dış pazardaki müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Bölgenin genel karakteristiği, bej renkli mermerdir; bölgede açık ve koyu tonlarda oldukça geniş bir üretim potansiyeline sahip mermer oluşumları mevcuttur. Ilan Marble, Gencek ve Yazıyurt ocaklarından, Vanilla Silver, Moon Cream, Moon Light,Vanilla White ve French Vanilla isimleriyle kristalize damarlı, bej renkli dört farklı mermer çıkartmaktadır.

İlan Marble, 2015yılından itibaren dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Jaipur Stone Mart, Xiamen Stone ve İzmir Doğaltaş ve Mermer Fuarları'nda yer almış; yoğun ilgi gören bej renkli taşlarını uluslararası alıcılarla buluşturmuştur.

Öne Çıkan Özellikleri ve Başarıları

Türk mermer sektöründeki yenilikçi ve global duruşunu farklı alanlarda gösteren Ilan Marble, Nisan 2016 itibarıyla hayata geçirdiği yeni dijital bülteni 'E-Marble' ile başta Çin, Hindistan ve Orta Doğu olmak üzere mermer sektöründeki profesyoneller ile yine yenilikçi ve sürdürülebilir bir iletişime imza atmıştır.

İlan Marble Ağustos 16 itibari ile MIA üyeleri arasına katılarak farklı pazarlarda yeni ilişkiler kurma girişimlerine devam etmektedir

E-Marble dijital bültenimize ulaşmak için tıklayınız

İletişim bilgileri

İlan Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Barbaros Bulvarı
Morbasan Sokak, Koza İş Merkezi C Blok
No:14 Giriş Kat
Beşiktaş / İstanbul Telefon +90 212 708 22 00
Faks +90 212 708 22 05

Beyşehir Şube Evsat Mah. Antalya Cad.
Toptaş İş Merkezi Kat 5 /21
Beyşehir / Konya Telefon +90 332 512 88 90
Faks +90 332 512 88 93
Web Sitesi http://www.ilanmarble.com Mail Adresi info@ilanmarble.com

Euro.Message madebycat