Ramada Plaza Tekstilkent

Turizm otelcilik sektöründe uluslararası alanda tecrübeli yönetici kadrosu etrafında kurgulanan işletme grubu

Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi Ramada Plaza Tekstilkent'tir. İlbak Holding, gayrimenkul geliştirme operasyonları doğrultusunda geliştirdiği otel projelerini franchise kontratlarla markalandırarak işletmesini ilk elden üstlenmektedir.

Turizm otelcilik sektöründe uluslararası alanda tecrübeli yönetici kadrosu etrafında kurgulanan işletme grubu ile İlbak Holding, marka değerine uygun, müşteriye her zaman ilk önceliği veren hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır.

Medya ve reklamcılık iş kollarını kullanma imkânına sahip oluşu sayesinde İlbak Holding, hem marka hem de proje anlamında pazarlama ve bilinirliğe değerli katkılar sağlayabilmektedir.

Neden Ramada Plaza Tekstilkent?

Ramada Plaza Tekstilkent İstanbul, bir iş oteli olarak öne çıkmaktadır. Sultanahmet'e 13 km, Taksim'e 19 km, Atatürk Uluslararası Havaalanı'na ise 15 km uzaklıktadır. Ramada Plaza Tekstilkent'ten CNR Expo Fuar Merkezi'ne ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne arabayla 20 dakikada ulaşılabilmektedir.

Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, gün ışığı alan konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibarıyla ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.

  • 247 Deluxe Oda
  • 26 Balkonlu Superior Oda
  • 30 Executive Suit
  • 16 Corner Suit
  • 3 Engelli Oda

İletişim bilgileri

Ramada Plaza Tekstilkent Oruç Reis Mah. Tekstilciler Cad. No:3
Esenler / İstanbul
Telefon +90 212 443 03 03
Faks +90 212 443 03 04
Web Sitesi http://www.ramadaplazatekstilkent.com Mail Adresi info@ramadaplazatekstilkent.com

Euro.Message madebycat